Baltacı Turizm
Personel Taşımacılığı Ankara

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Geleceğimiz olan çocuklarımıza başta güvenlik ve konforlu bir ulaşım sağlayan Baltacı, bugüne de birçok özel okula ve devlet okuluna çözüm ortağı olmuştur.

Baltacı Turizm, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği Şartları'nı ve Karayolları Trafik Kanunu'ndaki maddeleri sağlayan 5 yaşını geçmemiş araç filosunun tüm araçlarının periyodik bakımlarını düzenli olarak yetkili ana servislerine yaptırmaktadır.

Personel seçme konusunda da son derece hassas davranan Baltacı, personelini çocuk sahibi olan, sabıkası bulunmayan, en az 5 yıl konusunda deneyimli, alkol ve sigara kullanmayan, evlilik yapmış kişiler arasından özenle seçmektedir. Aynı zamanda her bir Baltacı Personel, en az 5 yıllık E sınıfı Sürücü Belgesi, Psikoteknik Değerlendirme Belgesi, SRC Mesleki yeterlilik 1 ve 2 belgesi sahibidir.

Tüm okul servis araçlarında araç takip sistemi bulunan Baltacı Turizm, bu teknolojiyi internet aracılığıyla tüm öğrenci velilerinin de hizmetine açmıştır. Bu sayede araçlar 7 gün 24 saat araç takip sistemi ile harita üzerinden izlenebilmektedir. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak servis aracının erken gelmesi veya geç kalması gibi durumlarda veliler daha planlı hareket edebilmektedir.

 

 

Menü
Copyright 2014 Baltacı Turizm Ankara - Tüm hakkı saklıdır. Web Tasarım Ankara